נטי פוט ריינו הורן – מלח ללא יוד לשטיפת האף
 
שטיפה של מערות האף היא הדרך היעילה והטובה ביותר למנוע ולטפל בהצטננות, נזלת, גודש באף ותסמינים דומים אחרים. שטיפה של האף במים רגילים גורמת לאי נוחות וללחץ באף, ולשם כך יש להשתמש במי מלח. באתר נטי פוט תוכלו להשיג מלח ללא יוד, אשר מותאם לשטיפת האף באמצעות נטי פוט ריינו הורן.
 
מלח ללא יוד
 
מרבית מוצרי המלח הקיימים היום בשוק אינם טבעיים. אלו הם מלחים שהוסף להם יוד בתהליך כימי, משום שנוצר בשנים האחרונות מצב של חוסר ביוד אצל אנשים שונים. היוד הינו מרכיב חשוב מאד בגוף האדם, והוא חיוני למערכות רבות בגוף. אולם כאשר מדובר על מלח המיועד לשטיפה פנימית של האף, היוד אינו מתאים, מכיוון שיש צורך במלח נקי וטבעי ככל האפשר. כאשר משתמשים בנטי פוט ריינו הורן, ניתן, למעשה, לרכוש מלח טבעי שאינו מכיל יוד, ולהשתמש בו. הדרך הפשוטה והנוחה ביותר להשיג מלח ללא יוד, מבלי להתאמץ להגיע לחנויות הטבע השונות, היא להזמין אצלנו מלח ללא יוד אשר מיועד באופן מיוחד לשימוש בנטי פוט ריינו הורן. אנו מספקים חבילות של מלח ללא יוד בגדלים שונים, כך שכל אחד יכול להזמין את הכמות שמתאימה להרגלי השימוש שלו, במחירים נוחים במיוחד.
 
מה זה בעצם נטי פוט ריינו הורן?
 
נטי פוט ריינו הורן הוא מוצר ייחודי אשר מסייע לניקוי של מערות האף ודרכי הנשימה העליונות, במטרה למנוע או להקל על תסמינים שונים של הצטננות, שפעת, סינוסיטיס, אלרגיה ומחלות אחרות אשר גורמות לאי נוחות בדרכי הנשימה העליונות. בעזרת נטי פוט ריינו הורן ניתן לבצע ניקוי יסודי של מערות האף, ולהשיג במהירות הקלה משמעותית בסימפטומים השונים. נטי פוט ריינו הורן מומלץ על ידי רופאי אף אוזן גרון, בעיקר משום שהוא בטיחותי לחלוטין לשימוש – גם לנשים בהריון.
 
נמאס לכם לסבול מהאף? קנו נטי פוט ריינו הורן כבר היום, עם חבילה תואמת של מלח ללא יוד, ותיהנו מהקלה משמעותית בתוך מספר דקות!
 
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא. כל חומר רפואי המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. השרותים והמידע באתר זה הינם כלליים ולא ניתן להתאימם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם ועל כן ולצורך קבלת טיפול רפואי ו/או יעוץ אישי יש לפנות לרופא.
x

#{title}

#{text}

#{price}