נטיפוט  Netipot – מקדימים תרופה למכה
חולמים להיפטר מהגודש באף? נמאס לכם לסבול מאף סתום בימות החורף באופן קבוע? זה הזמן להתקדם ל"נטיפוט ריינו הורן" מוצר חדש ויעיל המומלץ על ידי רופאי אף אוזן גרון מומחים מהארץ והעולם.
מאות רופאי אף אוזן גרון מכל העולם בדקו את איכות המוצר ואת פעולתו וקבעו פה אחד – המוצר מומלץ ביותר לקהל הרחב ואף לנשים הרות והוכיח את עצמו כמסייע בטיפול בסינוסיטיס כרוני, בעיות בדרכי הנשימה, אף סתום וגדוש ועוד. כמו כן, המוצר זכה לפופולאריות רבה בקרב מדינות רבות ברחבי העולם. במדינות נורווגיה, צרפת ודנמרק, למשל - מוכרים את המכשיר בכל בתי המרקחת והוא פופולארי מאוד.
העולם הרפואי ובפרט רופאי אף אוזן גרון מומחים, עושים שימוש נרחב במכשיר ומרוצים מיכולותיו ותועלותיו השונות.
כיצד נשתמש ב - נטי פוט?
המתקן הייחודי " נטיפוט ריינו הורן" עושה שימוש במים מלוחים שלא גורמים לגירוי בריריות האף. על מנת להשתמש במוצר באופן יעיל יש למלא את כף המדידה במלח טבעי ללא תוספת יוד (ניתן להזמין אצלנו את המלח), לאחר מכן – ממלאים את מתקן הריינו הורן במים חמימים בטמפרטורת הגוף ומוהלים את המלח בתוך המים. בסיום התהליך עליכם להתיז בעדינות מן החומר אל תוך הנחיר שאתם חשים שהוא פתוח יותר. כעת, עליכם להעביר את החומר מנחיר לנחיר. לאחר שהחומר נספג היטב בריריות האף, יש לדאוג שלא יישארו מים מלוחים בחללי האף ומעברי הנשימה. מים מלוחים הנשארים בתוך האף לזמן רב מזיקים מאוד לריריות.
ניתן להשתמש במכשיר "ריינו הורן" כל יום – פעם אחת ביום. במצבים קשים יותר, בהם האדם סובל מהצטננות חמורה, דלקת סינוסיטיס או אלרגיה חריפה – מומלץ להעלות את מינון הטיפול לכארבע פעמים ביום.
מכשיר  "ריינו הורן" נחשב בטיחותי ביותר לשימוש, ומהווה פתרון טבעי וחיוני שבא להקל על אותם אנשים הסובלים תדיר מבעיות בדרכי הנשימה.
חשוב לדעת, שישנן חברות שמנסות לחקות מוצר זה. אנחנו טל מסחר ומדיה בע"מ מייבאים את מתקן הנטיפוט המקורי מנורווגיה ומתחייבים שתקבלו מוצר איכותי ויעיל.
שימו לב:
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא. כל חומר רפואי המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. השרותים והמידע באתר זה הינם כלליים ולא ניתן להתאימם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם ועל כן ולצורך קבלת טיפול רפואי ו/או יעוץ אישי יש לפנות לרופא.

 
 

x

#{title}

#{text}

#{price}