נטיפוט– מקדימים תרופה למכה

 
חולמים להיפטר מהגודש באף? נמאס לכם לסבול מאף סתום בימות החורף באופן קבוע? זה הזמן להתקדם ל"נטיפוט ריינו הורן" מוצר חדש ויעיל המומלץ על ידי רופאי אף אוזן גרון מומחים מהארץ והעולם.

מאות רופאי אף אוזן גרון מכל העולם בדקו את איכות המוצר ואת פעולתו וקבעו פה אחד – המוצר מומלץ ביותר לקהל הרחב ואף לנשים הרות והוכיח את עצמו כמסייע בטיפול בסינוסיטיס כרוני, בעיות בדרכי הנשימה, אף סתום וגדוש ועוד. כמו כן, המוצר זכה לפופולאריות רבה בקרב מדינות רבות ברחבי העולם. במדינות נורווגיה, צרפת ודנמרק, למשל - מוכרים את המכשיר בכל בתי המרקחת והוא פופולארי מאוד.
העולם הרפואי ובפרט רופאי אף אוזן גרון מומחים, עושים שימוש נרחב במכשיר ומרוצים מיכולותיו ותועלותיו השונות.

כיצד נשתמש ב - נטי פוט?
המתקן הייחודי " נטיפוט ריינו הורן" עושה שימוש במים מלוחים שלא גורמים לגירוי בריריות האף. על מנת להשתמש במוצר באופן יעיל יש למלא את כף המדידה במלח טבעי ללא תוספת יוד (ניתן להזמין אצלנו את המלח), לאחר מכן – ממלאים את מתקן הריינו הורן במים חמימים בטמפרטורת הגוף ומוהלים את המלח בתוך המים. בסיום התהליך עליכם להתיז בעדינות מן החומר אל תוך הנחיר שאתם חשים שהוא פתוח יותר. כעת, עליכם להעביר את החומר מנחיר לנחיר. לאחר שהחומר נספג היטב בריריות האף, יש לדאוג שלא יישארו מים מלוחים בחללי האף ומעברי הנשימה. מים מלוחים הנשארים בתוך האף לזמן רב מזיקים מאוד לריריות.
ניתן להשתמש במכשיר "ריינו הורן" כל יום – פעם אחת ביום. במצבים קשים יותר, בהם האדם סובל מהצטננות חמורה, דלקת סינוסיטיס או אלרגיה חריפה – מומלץ להעלות את מינון הטיפול לכארבע פעמים ביום.

מכשיר  "ריינו הורן" נחשב בטיחותי ביותר לשימוש, ומהווה פתרון טבעי וחיוני שבא להקל על אותם אנשים הסובלים תדיר מבעיות בדרכי הנשימה.
חשוב לדעת, שישנן חברות שמנסות לחקות מוצר זה. אנחנו טל מסחר ומדיה בע"מ מייבאים את מתקן הנטיפוט המקורי מנורווגיה ומתחייבים שתקבלו מוצר איכותי ויעיל.
שימו לב:
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא. כל חומר רפואי המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. השרותים והמידע באתר זה הינם כלליים ולא ניתן להתאימם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם ועל כן ולצורך קבלת טיפול רפואי ו/או יעוץ אישי יש לפנות לרופא.
 
תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין חברת טל מסחר ומדיה בע"מ ח.פ. 514863380 המפעילה הבלעדית את אתר netipot.co.il להלן: ('netipot ' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.
יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .

הזמנות באתר
1. על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה netipot.co.il את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.
2. בכל כניסה למוצר באתר ובכל סוג של מכירה יש לבצע הרשמה אלא הלקוח מוגדר כלקוח רשום.
3. רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .
4. מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.
5. כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .
6. כל המחירים באתר כוללים מע"מ.

משלוח המוצר
1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחים. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג.
2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.
4. זמני קבלת המוצר - משלוח בדואר רשום או משלוח חינם הניתן כהטבה מעת לעת הינו עד 9 ימי עסקים לא כולל את יום ביצוע ההזמנה.
משלוח בדואר שליחים הינו עד 3 ימי עסקים לא כולל את יום ביצוע ההזמנה.

תשלום
1. התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.
2. כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.

אישור הזמנה ומעקב משלוחים
1. לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.
2. ניתן לעקוב אחרי הטיפול בהזמנה באמצעות האזור האישי של הלקוח באתר.


זמני אספקת המוצרים
1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחים תלוי בבחירת הלקוח בעת ביצוע ההזמנה משלוח בדואר רשום יסופק תוך 9 ימי עסקים, משלוח בדואר
שליחים יסופק תוך שלושה ימי עסקים,
2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום
בגין דמי משלוח . אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.

החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח
1. ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש.עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.
2. במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי netipot.co.il, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

ביטול עסקה ע"י האתר
האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:
1. במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .
2. האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.
3. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .

אחריות
1. האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת טל שיווקובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.

התחייבות הגולש
1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.
2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

הצהרת פרטיות
אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:
1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.
2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.

סמכות עניינית לשיפוט
דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד
x

#{title}

#{text}

#{price}