הוראות  והסברים כלליים לניקוי חלל האף - באמצעות נטיפוט
 
המים
מים קרים ומים מתוקים (לשתייה) גורמים לגירוי בריריות האף. לפיכך, על המים בהם אתם משתמשים להיות מלוחים במקצת ובטמפרטורת הגוף. נוזלי הגוף מכילים 0.9% של מלחים. כאשר ממלאים את הנטיפוט יש למלא את הכף המצורפת בערכה (כפית שטוחה או 2.7 גרם) במלח טבעי ללא תוספת יוד ולהוסיף. Rhino Horn מכילה 10 אונקיות נוזליות או 3 דציליטר (0.3 ליטר).
 
יש להרתיח תחילה את המים ולקררם לטמפרטורה של 36 מעלות צלסיוס (מים פושרים)
 
- מלאו את הכף המצורפת (2.7 גרם) במלח טבעי ללא תוספת יוד ומזגו לתוך הקרן. על המלח להיות מלח טבעי ללא תוספת יוד. אין להשתמש בתחליף מלח.
 
- מלאו את Rhino Horn במים חמימים בטמפרטורת הגוף (36 מעלות צלזיוס). נערו את Rhino Horn כך שהמלח יתמוסס במים החמים.
 
שטיפת האף
עקבו אחר השלבים הבאים תוך שימת לב. במידה ותהיה בעיה כלשהי, המשיכו לקרוא בעלון בשביל עזרה עם טעויות אפשריות.

-  מקמו את הפיה בפתח הנחיר המרגיש לכם פתוח יותר - מהצד ולא מלפנים - ולחצו את הפיה קלות במעלה הנחיר כך שהנחיר יתהדק סביבה.
-  נשמו דרך הפה. אין זה אפשרי לנשום דרך האף בעת שהמים זורמים דרכו.
-  התכופפו קלות (לא במידה רבה מדי) קדימה, דרך המותניים, כך שראשכם יהיה מעל לכיור. הקפידו להצמיד את הסנטר פנימה כלפי הגוף. אין להבליט את הסנטר החוצה.
-  סובבו את הראש מעט כך שאתם מסתכלים לצד (שימו לב: זכרו להצמיד את הסנטר לגוף). המים יזרמו פנימה דרך נחיר אחד והחוצה דרך השני.
-  כאשר השתמשתם בחצי מכמות המים בקירוב, זקפו את ראשכם והסירו את המכשיר. מעט מים ינזלו דרך האף, ותוכלו לרוקן את הנחיריים על ידי לחיצה על אחד מהם בכל פעם ונשיפה עדינה       החוצה. אין לנשוף כל כך חזק כך שיבנה לחץ באוזניים.
- כעת השתמשו במים שנותרו במכשיר בנחיר השני, באותו אופן.
 
 על כל המים לצאת
 
יש לוודא שלא נותרו מים באף ובסינוסים לאחר ניקוי חלל האף. מים שנותרו לתקופות ארוכות מזיקים לריריות האף - בייחוד בתקופת החורף. ייתכן שלא נותרו מים בפנים, אך יש לוודא זאת בבדיקה.
 
-  התכופפו קדימה כך שהקודקוד תלוי כלפי מטה. סובבו את ראשכם הצידה, לחצו את הנחיר התחתון יותר באצבעכם ונשפו בעדינות, לא בחוזקה, דרך הנחיר העליון. מומלץ להחזיק נייר טואלט לפני האף.
 
-  הזיזו את ראשכם למצב אופקי, כך שהפנים מול הרצפה, ונשפו דרך אותו נחיר. נשפו מספר פעמים בכל אחת מהתנוחות. במידה ונחוץ, ניתן לחזור על שלבים 9 ו-10 מספר פעמים.
 
-  חזרו על שלבים 9 ו-10 לצד השני.
 
-  עמדו ישר, תשאפו ותנשפו מכל אחד מהנחירים על מנת "לייבש" את האף. (אם אתם מתרגלים יוגה, ניתן לבצע עמידת ראש, סירסאסאנה או בהאסטריקה לאחר ניקוי חלל האף)
 
 
 
לאחר השימוש, יש לרוקן את קרן הקרנף ממים ולהניחה לייבוש. חיידקים ווירוסים אינם יכולים לשרוד על משטח פלסטיק יבש. לאחר הייבוש החיידקים והוירוסים היחידים שיישארו על המכשיר יהיו אלו שממילא באוויר שאנו נושמים. רופאי אף, אוזן וגרון ממליצים לראות בקרו הקרנף מכשיר אישי - ממש כמו מברשת שיניים. אף על פי כן, אם מספר אנשים מתכוונים להשתמש במכשיר בזה אחר זה, יש לשטוף אותו במים רותחים.
 
 האם אני עושה משהו לא בסדר?
 
בעיה: המים לא זורמים לי דרך הנחיריים.
פתרון: ישנן שתי סיבות אפשריות:
 
א.   האף גדוש או סתום מכיוון שריריות האף נפוחות. אין ביכולתך לנשום דרך אחד הנחיריים או שניהם ועל כן המים לא יעברו דרכם.
 
למי המלח החמים השפעה מרגיעה על ריריות האף וביכולתם לפתוח אף סתום. הניחו למים להשאר בנחיר כ-5 שניות, לאחר מכן שפכו מים מהצד השני והניחו להם להשאר בתוך האף לזמן קצר. חזרו על הפעולה מצד לצד עד שהמים מתחילים לזרום מצד אחד לשני.
 
ב.   ייתכן שאתם אוחזים במכשיר בזווית, ובכך לוחצים את הפיה נגד מחיצת האף ומונעים יציאה של מים דרכה וכניסתם לנחיר.
 
בעיה: המים זורמים מטה אל עבר הפה והגרון.
 
פתרון:  ייתכן שהסנטר שלכם בולט מדי החוצה. נסו לקרב עוד את הסנטר אל עבר החזה. פעולה זו עוצרת זרימה של מים במורד הגרון.
 
בעיה: התחושה לא נעימה.
 
פתרון: אם כמות המלח במים קטנה מדי, הדבר יוצר לחץ. במידה וכמות המלח במים גדולה מדי, או שהמים קרים או חמים מדי, התחושה לא נעימה. 
 
מומלץ על ידי רופאים מומחים לאף, אוזן וגרון

העולם הרפואי קיבל את פניו של מכשיר Rhino Hornבהתלהבות. רופאים ומומחים בנורווגיה, דנמרק, שוודיה, פינלנד, צרפת וחלקים מארצות הברית ממליצים על השימוש בקרו הקרנף. בנורווגיה, דנמרק וצרפת ניתן למצוא את המכשיר בכל בתי המרקחת.
 
"שיטה זו של שטיפת האף במי מלח פושרים הינה שיטה פשוטה ועדינה להסרת קרומים וחלקיקים זרים מחלל האף. היא קלה לביצוע וללא תופעות לוואי מזיקות. ניקוי האף הוכיח עצמו כאפקטיבי מאד במניעה וטיפול בסינוסיטיס, ומהווה גם מרכיב יעיל בטיפול בסינוסיטיס כרוני.
 
 
 אלו הסובלים מאלרגיה לאבק או לאבקנים צפויים, ברבים מן המקרים, לחזות בירידה של הסימפטומים שלהם כתוצאה מניקוי האף באופן מתמשך."
 
 שימוש מוגזם בתרסיס אף מזיק לריריות. מי מלח מחזקים את עמידות הריריות בפני חיידקים ווירוסים. מי מלח חמים גם מגרים את מנגנון הטיהור הטבעי של מערכת הנשימה. זו מגבירה את ההסרה של ליחה וחלקיקים מהריאות.
 
 באיזו תדירות אני רשאי להשתמש במכשיר?
 
 ניתן להשתמש ב- Rhino Horn על בסיס יומי אם חפצים בכך. במצבים מיוחדים - לדוגמה כאשר יש ספירת אבקנים גבוהה באוויר ואתם מגיבים אליה או אם אתם סובלים מהצטננות או סינוסיטיס חמורים - ניתן לערוך ניקוי אף פעמיים עד ארבע פעמים ביום. באופן נורמלי, בשימוש להיגיינה רגילה, לצרכי מניעה או לשם בריאות כללית, פעם אחת ביום מספיקה.
 
 
 
לעריכת הטקסט לחצו כאן
תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין חברת טל מסחר ומדיה בע"מ ח.פ. 514863380 המפעילה הבלעדית את אתר netipot.co.il להלן: ('netipot ' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.
יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .

הזמנות באתר
1. על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומרת לעצמה netipot.co.il את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.
2. בכל כניסה למוצר באתר ובכל סוג של מכירה יש לבצע הרשמה אלא הלקוח מוגדר כלקוח רשום.
3. רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .
4. מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.
5. כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר . הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .
6. כל המחירים באתר כוללים מע"מ.

משלוח המוצר
1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחים. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג.
2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב 10% מערך ההזמנה או מינימום 25 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.
4. זמני קבלת המוצר - משלוח בדואר רשום או משלוח חינם הניתן כהטבה מעת לעת הינו עד 9 ימי עסקים לא כולל את יום ביצוע ההזמנה.
משלוח בדואר שליחים הינו עד 3 ימי עסקים לא כולל את יום ביצוע ההזמנה.

תשלום
1. התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.
2. כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.

אישור הזמנה ומעקב משלוחים
1. לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.
2. ניתן לעקוב אחרי הטיפול בהזמנה באמצעות האזור האישי של הלקוח באתר.


זמני אספקת המוצרים
1. המוצרים השונים יסופקו באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחים תלוי בבחירת הלקוח בעת ביצוע ההזמנה משלוח בדואר רשום יסופק תוך 9 ימי עסקים, משלוח בדואר
שליחים יסופק תוך שלושה ימי עסקים,
2. משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.
3. במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום
בגין דמי משלוח . אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין.

החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח
1. ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש.עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.
2. במידה ומוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק. ניתן להחזיר מוצרים פיזית במשרדי netipot.co.il, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל / דואר רשום.

ביטול עסקה ע"י האתר
האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:
1. במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר , בפרטיו , מחיר או כל פרט בפרסום המוצר .
2. האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית ,זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.
3. במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים .

אחריות
1. האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת טל שיווקובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.

התחייבות הגולש
1. הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.
2. הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין . לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו . היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

הצהרת פרטיות
אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט:
1. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע.
2. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.

סמכות עניינית לשיפוט
דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בירושלים בלבד
x

#{title}

#{text}

#{price}