אודותינו

אודות החברה
netipot.co.il הוקמה מתוך מטרה לספק לציבור בישראל פתרונות טבעיים לטיפול בבעיות רפואיות שונות.
מתקן נטיפוט המנקה את מערות האף הוא מוצר הדגל של החברה אשר החליטה לייבא מוצר זה עקב זיהוי בצורך אמיתי בפתרון טבעי עבור ציבור גדול בישראל הסובל מבעיות בדרכי הנשימה, כגון: סינוסיטיס, אלרגיה, אף סתום, כאבי ראש, שפעת ובעיות נשימה אחרות.
לצערנו אנו חיים בעולם מרובה מחלות ובעקבות זאת רבים מאתנו צורכים כמויות גדולות של תרופות תעשייתיות.
תרופות כימיות אלה מזיקות לגופנו ולמרות שישנם מקרי קיצון אשר מצריכים שימוש בתרופות אלה, לרוב רצוי ומומלץ להשתמש במידת האפשר בפתרונות טבעיים הידידותיים לגופנו.
אנו רואים בנטיפוט כפתרון הטבעי המושלם לניקוי האף, מכיוון שהוא משמש גם כאמצעי טיפול טבעי לבעיה קיימת והוא גם "מקדים תרופה למכה", בכך שהוא מונע הופעתן של מחלות העלולות לפגוע בדרכי הנשימה. אתם מוזמנים להתרשם באתר מסגולותיו של מוצר זה ומשאר מוצרים נלווים אחרים.
החברה חרטה על דגלה עקרונות של מתן שירות מקצועי ואדיב כלל קהל לקוחותיה. שביעות הרצון של לקוחותינו חשוב לנו יותר מכל ולכן אנו עושים את מיטב מאמצינו לתת לכם את השירות הטוב ביותר. שירות המשלוחים שלנו יעיל ומתוקתק, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי המוצר אותו הזמנתם יגיע ליעדו ובזמן.
אנו תמיד מסתכלים קדימה לעבר העתיד, בשאיפה להמשיך ולספק מגוון פתרונות ומוצרים טבעיים וחיוניים, אשר יקלו על הבעיות הרפואיות של הציבור בישראל. אנו נשמח לראותכם בין קהל לקוחותינו המרוצים, אל תהססו לפנות אלינו בכל בקשה או שאלה שעולה בראשכם, אנחנו כאן בשבילכם!.
 

נתוני מפה
Map data ©2019 Google, Mapa GISrael
נתוני מפהMap data ©2019 Google, Mapa GISrael
Map data ©2019 Google, Mapa GISrael
" aria-label="‏בקרת אטב-איש של Street View" style="height: 30px; width: 30px; position: absolute; transform: translate(-50%, -50%); pointer-events: none;"> " " aria-label="אטב-איש נמצא על גבי המפה" style="display: none; height: 30px; width: 30px; position: absolute; transform: translate(-50%, -50%); pointer-events: none;"> " aria-label="‏בקרת אטב-איש של Street View" style="display: none; height: 40px; width: 40px; position: absolute; transform: translate(-60%, -45%); pointer-events: none;">
x

#{title}

#{text}

#{price}