נטי פוט – מקדימים תרופה למכה
מצוננים? האף סתום וקשה לכם לנשום? מחפשים טיפול טבעי באף סתום? נטיפוט ישראל מביאה לכם את הפתרון החדש והיעיל ביותר -
מתקן נטיפוט "ריינו הורן". מתקן ה"ריינו הורן" הינו מתקן טיפול טבעי באף סתום שמטהר את הנשימה, מסייע במניעת דלקת הסינוסים וידידותי במיוחד לגוף האדם.


בעונת החורף, מרביתנו נוטים להיות מצוננים, לקנח את אפנו לעיתים קרובות, לסבול מאף סתום ומקושי בנשימה, להתעטש ולהשתעל. התופעות הפיזיולוגיות כשלעצמן אינן מסוכנות, אך הן עלולות להסב לנו אי נוחות רבה ואף להתפתח למחלות חמורות יותר כגון דלקת ריאות ודלקת הסינוסים. חשוב לדעת שרוב הדלקות מתחילות בצינון שהינו קל, לכאורה. הווירוסים ומחוללי המחלה נשארים לעיתים תכופות בתוך הגוף וקשה מאוד להוציאם החוצה. על מנת לסייע במניעת תופעות אלו מבעוד מועד, חברת יוגה פרוסס פיתחה את המתקן "נטיפוט ריינו הורן". מתקן הנטיפוט מנקה באופן יסודי את דרכי האף ומעברי הנשימה באמצעות מים חמימים מהולים במי מלח טבעיים. הטיפול מהווה טיפול טבעי באף סתום המאפשר לאדם המשתמש בו לחזור לנשום ללא הפרעה.
כמו כן, ניתן להשתמש במתקן גם על מנת להפחית תופעות וסימפטומים האופייניים לאלרגיות שונות לאו דווקא בעונת החורף.

למה כדאי להעדיף את נטיפוט ריינו הורן?
ישנם מוצרים רבים בשוק המאפשרים רענון הנשימה, חלק מהמוצרים אסורים לשימוש לנשים הרות ומניקות. מתקן נטיפוט ריינו הורן הינו אחד המתקנים היחידים המותרים לשימוש ללא חשש גם לנשים הרות ומניקות. בנוסף, רופאי אף אוזן גרון מהעולם ממליצים על נטיפוט "ריינו הורן" בתור פתרון להקלה בטיפול בדלקות במעברי הנשימה ובהפחתת אלרגיות שונות. המתקן עשוי מחומר ידידותי לסביבה, הוא מתאים לשימוש רב פעמי ונוח במיוחד לאחוז אותו.
חשוב לדעת, שישנן חברות רבות בשוק שמנסות לחקות מוצר זה . אנחנו מייבאים את מתקן הנטיפוט המקורי ומתחייבים שתקבלו מוצר איכותי ויעיל.
 
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא. כל חומר רפואי המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. השרותים והמידע באתר זה הינם כלליים ולא ניתן להתאימם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם ועל כן ולצורך קבלת טיפול רפואי ו/או יעוץ אישי יש לפנות לרופא.
x

#{title}

#{text}

#{price}