נטיפוט  הקלה בסינוסיטיס באופן טבעי
דלקת בסינוסים, הנקראת גם "סינוסיטיס", נגרמת בעקבות נזלת הנשארת בגופנו לאורך זמן, מחלת השפעת או אלרגיות שונות. במצבים של דלקת בסינוסים עקב הגורמים שצוינו קודם, רירית הסינוסים הופכת למוגלתית ודלקתית, ועלולה להיווצר נזלת סמיכה וצמיגה, לרוב בצבע ירוק.
בנוסף להמצאות הנזלת, סימנים נוספים המאפיינים דלקת בסינוסים יכולים להיות: כאבי ראש באזורי הסינוסים (אזור המצח, הלחיים ומתחת לעיניים), חום גבוה וסחרחורות.
דלקת בסינוסים – שיטות טיפול
ישנן שיטות רבות לטיפול בדלקת. ניתן לטפל על ידי שיטות שונות ברפואה הקונבנציונלית או באמצעות טיפול ברפואה אלטרנטיבית. יש כאלה שדוגלים דווקא בשילוב של שתי השיטות יחד. האמצעי המקובל ביותר לטיפול בדלקת הוא האנטיביוטיקה הקוטלת את החיידקים הגורמים להתפרצות המחלה.
אנו באתר נטיפוט, מציעים לכם את מוצר הדגל שלנו – נטיפוט "ריינו הורן", כאמצעי רפואי משלים לדלקת בסינוסים ולבעיות נוספות. הטיפול באמצעות המכשיר מסייע במניעת הנזלת הצמיגית האופיינית לדלקת הסינוסים ומרענן ומטהר את המערכת הנשימתית. מאות רופאי אף אוזן וגרון מכל רחבי העולם ממליצים על הטיפול בנטיפוט פעם אחת ביום ובמקרים קשים יותר - עד ארבע פעמים ביום.
נטיפוט "ריינו הורן" – שיפור משמעותי באיכות החיים
מתקן הנטיפוט "ריינו הורן" עשוי להועיל לא רק במקרים של דלקות בסינוסים ובדרכי הנשימה. המתקן מפחית סימפטומים אופייניים לסובלים מאלרגיות לאבק ופריחת האביב על ידי טיהור מערכות האף והנשימה.
כמו כן, השימוש במתקן מתבצע באמצעות שיטת טיפול טבעית, ללא כימיקלים וללא סיכונים. הטיפול מתבצע באמצעות ריסוס החומר ישירות לתוך הנחיר והעברתו מנחיר לנחיר. המתקן מכיל נפח גדול עבור שימוש בשני הנחיריים ביחד והינו קל במיוחד לתפעול.
אשר על כן, הטיפול בנטיפוט "ריינו הורן" מהווה פתרון טבעי מושלם לניקוי חלל האף, הן כאמצעי טיפול למחלות הקשורות בדרכי הנשימה והן כאמצעי הנועד למנוע אותן מראש.
חשוב לדעת, שישנן חברות רבות בשוק שמנסות לחקות מוצר זה. אנחנו טל מסחר ומדיה בע"מ מייבאים את מתקן הנטיפוט המקורי ומתחייבים שתקבלו מוצר איכותי ויעיל.
צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולראותכם בין לקוחותינו המרוצים!
 
שימו לב:
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא. כל חומר רפואי המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בו בדרך כלשהי יעוץ רפואי ו/או המלצה לטיפול ו/או תחליף לטיפול. השרותים והמידע באתר זה הינם כלליים ולא ניתן להתאימם באופן פרטני לצרכיו של כל אדם ואדם ועל כן ולצורך קבלת טיפול רפואי ו/או יעוץ אישי יש לפנות לרופא.
x

#{title}

#{text}

#{price}